اخبار و اعلانات

فراخوان انتشار مقاله در فصلنامه سنجش و پژوهش در مشاوره و روانشناسی

فصلنامه سنجش و پژوهش در مشاوره و روانشناسی در محورهای مشاوره خانوادهف پیش از ازدواج، مشاوره تحصیلی، مشاوره شغلی، مشاوره توانبخشی، روانشناسی اعتیاد، روانشناسی سلامت، روانشناسی شخصیت، روانشناسی با فراد با نیازهای خاص و روانشناسی بالینی از پژوهشگران این حوزه جهت چاپ مقالات ارزشمند دعوت میکند. آدرس وبسایت فصلنامه jarcp.ir است.

مطالعه بیشتر

فراخوان ارسال مقاله (با محوریت کرونا)

فراخوان ارسال مقاله (با محوریت کرونا): کرونا و پیامدهای ناشی از آن بر روابط عاطفی ما چه تاثیری گذاشته است؟ ما به عنوان همسر، فرزند و والد چه جنبه ها و تغییراتی را تجربه کرده ایم؟ کدام ساحت از روابط بین فردی مان را بهتر و بیشتر شناختیم؟ کرونا بیشتر تهدید بود یا فرصت؟ فرصتی فراهم کرد برای معاشرت، صمیمیت و درک متقابل یا تنش ها و ناآرامی ها را به واسطه افزایش حضور در فضای خانه تشدید کرد؟ و شاید پیچیدگی های روابط بین فردی و خصوصا روابط عاطفی را بیشتر معلوم و اهمیت توجه به ساخت و کارکرد نهاد خانواده را نمایان تر ساخت. مسائلی اینچنین در کنار شرایط فوق العاده ...

مطالعه بیشتر

راه اندازی فصلنامه خانواده درمانی کاربردی

به اطلاع علاقمندان می‌رساند که فصلنامه خانواده درمانی کاربردی با همکاری انجمن ایرانی مطالعات زنان راه‌اندازی شد. علاقمندان جهت ارسال آثار خود به این فصلنامه می‌توانند از طریق این لینک اقدام کنند.

مطالعه بیشتر

فراخوان مقاله مرتبط با موضوع کرونا

فصلنامه خانواده درمانی کاربردی با هدف کمک به جامعه علمی و پژوهشگران برای فهم تحلیل و تبیین پدیده همه‌گیر ویروس کرونا، از پژوهشگران دعوت به عمل می آورد تا مقالات خود را جهت بررسی در این فصلنامه تا پایان مرداد ماه 1399 از طریق سامانه فصلنامه و منوی ارسال مقاله به این فصلنامه ارسال کنند. مقالات در اولویت داوری و پذیرش سریع قرار خواهند گرفت و در یکی از شماره های آتی منتشر خواهند شد.

مطالعه بیشتر